Category Manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Kralupy nad Vltavou
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významného výrobce potravin a jedničku v dodávkách potravin do gastronomie a maloobchodu, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Category Managera, který převezme zodpovědnost za svěřený sortiment.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za nákup zboží a vedení přidělené kategorie
  • Spolupráce s výrobou na vývoji nových výrobků
  • Sledovat trh a trendy v přiděleném sortimentu
  • Podpora prodejního týmu (skrze školení, prezentace a návštěvy u zákazníků)
  • Efektivní řízení cen dané kategorie

Požadavky:

  • Samostatnost, cílevědomost, nebát se zodpovědnosti
  • Vysokoškolské vzdělání a ideálně i relevantní praxi (v potravinářství či obchodu)
  • Umět pracovat s daty, analytické myšlení
  • Dobré vyjednávací schopnosti v českém a anglickém jazyce
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Absolutní zodpovědnost jak za strategii, tak za výsledky v daném sortimentu
  • Okamžitou implementaci Vašich dobrých nápadů
  • Těžkou a zábavnou práci
  • Jistotu práce v globální veřejně obchodované společnosti
  • Možnost růstu v rámci společnosti
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Bonusy na základě výkonu, extra dny dovolené a další benefity
  • Termín nástupu je flexibilní, může být ihned, ale na toho správného uchazeče si rádi chvíli počkáme
  • Místo výkonu práce: Kralupy nad Vltavou

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4158901  Posting date: 9.9.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 40 000 Kč/měsíc