Elektrokonstruktér

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Český Krumlov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou vstřikovacích lisů, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Elektrokonstruktér.

Vaše náplň práce:

  • Elektrokonstrukční řešení vstřikovacích strojů dle požadavků zákazníka s ohledem na platné normy
  • Tvorba elektrických schémat (výkresová dokumentace)
  • Tvorba kusovníků
  • Navrhování rozváděčových skříní
  • Specifikace použitých materiálů a postupů
  • Spolupráce s jednotlivými odděleními ze zahraničí

Očekáváme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. §5,6 velkou výhodou
  • Znalost norem ČSN EN 60204-1, ČSN EN 201
  • Znalost AJ nebo NJ (zejména pro prvotní zaškolení v Rakousku, poté spolupráce s jednotlivými odděleními ze zahraničí)
  • Dobré technické znalosti, čtení technické dokumentace
  • Znalost MS Office
  • E-Plan, SAP výhodou
  • Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
  • Kreativitu, inovativní myšlení, orientaci na zákazníka, aktivní přístup
  • Řidičský průkaz B (občasné pracovní cesty)

Nabízíme:

  • Mezinárodní zázemí s příjemnou firemní kulturou
  • 25 dní dovolené
  • Mimořádná volna sjednaná kolektivní smlouvou (svatba, pohřeb, stěhování aj.)
  • 13. a 14 plat
  • 1x ročně Flexi Pass
  • Odměny za věrnost společnosti
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Dotované stravování
  • Prémie za hospodářský výsledek firmy
  • Odměny za 100% docházku bez absencí
  • Dary při životních výročích
  • Příspěvky na kulturní a sportovní akce
  • Příspěvek na pracovní oděv
  • Očkování proti chřipce (v zimních měsících)
  • Kanceláře: Kaplice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Nadstandardní lékařská péče
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na dopravu
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Možnost delšího neplaceného volna

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4161679  Posting date: 14.9.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 40 000 Kč/měsíc