Samostatná/ý účetní - Praha - Horní Počernice

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, specialistu na průmyslovou automatizaci, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Samostatná/ý účetní.

Náplň práce:

  • samostatné vedení a zpracování účetní agendy
  • zpracování prvotních dokladů
  • účtování bankovních operací, účtování tuzemských/ zahraničních faktur, cestovních příkazů
  • evidence pohledávek a závazků, párování saldokonta
  • dlouhodobý hmotný majetek
  • vypracovávání statistických výkazů a výkaznictví
  • sledování legislativních změn
  • operativní administrativa související s vedením účetnictví
  • kompletní daňová problematika (DPH, DPPO)
  • pomoc při zpracování daňových přiznání a měsíčních/ročních závěrek
  • spolupráce při zpracování výročních zpráv

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání (účetnictví, finance, ekonomika), VŠ vzdělání ekonomického směru výhodou
  • prokazatelnou praxi v oblasti účetnictví alespoň 5 let, z toho v samostatném vedení účetnictví firmy alespoň 1 rok
  • ucelená znalost účetnictví dle Českých účetních standardů, IFRS výhodou
  • výborná znalost daňové legislativy
  • dobrou znalost práce na PC (MS Office – Word, Outlook), Excel – naprostou nutností (kontingenční tabulky, excelovské funkce typu SVYHLEDAT)
  • vysokou míru profesionality, odbornosti
  • odpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
  • komunikativní znalost anglického jazyka, ostatní jazyky výhodou

Nabízíme:

  • spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • nástup ihned či dohodou
  • zaučení v ERP systému (Oracle JDE) a v pracovních procesech
  • samostatnou a odpovědnou práci v kolektivu s přátelskou atmosférou
  • příjemné pracovní prostředí v nově postavené budově v Horních Počernicích
  • zázemí stabilní a úspěšné společnosti
  • služební telefon a notebook
  • systém firemních benefitů (5 týdnů dovolené, Multisport kartu, příspěvek na stravování, odborné vzdělávání, jazykový a zdravotní balíček, příspěvek na penzijní připojištění atd.)
  • flexibilní pracovní doba s možností občasné práce z domova

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4165008  Posting date: 20.9.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 50 000 Kč/měsíc