Stavbyvedoucí (pozemní stavby)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Kroměříž
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta hledáme nového kolegu/kolegyni pro naše oddělení pozemních staveb, které se zabývá generální výstavbou průmyslových, výrobních a logistických hal v regionu Zlínského, Olomouckého, Moravskoslezského a Jihomoravského kraje. Haly jsou dodávány s nosnou konstrukcí ocelovou, tak i železobetonovou.

Pracovní náplň:

  • organizace a řízení výrobních procesů
  • kontrola ekonomiky stavby a harmonogramu prací
  • kontrola kvality prováděných prací
  • kontroly dodržování bezpečnostních předpisů a výrobních postupů
  • materiálové a technické zabezpečení stavby
  • zpracovávání podkladů pro zajištění fakturace na dané zakázce

Kvalifikační požadavky:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru
  • obor pozemní stavby nebo ekonomika a řízení stavebnictví výhodou
  • praxe min. 5 let ve stavebnictví
  • autorizační zkouška výhodou
  • organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita
  • ŘP skupiny B
  • dobrá znalost práce na PC

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní společnosti v regionu Kroměříže
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na letní dovolenou 10.000,- Kč
  • telefon i pro soukromé účely
  • využívaní služebního vozidla pro soukromé účely
  • prémie z realizovaných zakázek odpovídající dosahovaným výsledkům
  • podporu vzdělávacích aktivit a přístup k moderním technologiím
  • pracovní smlouva
  • odměny k životním a pracovním jubileím
  • akce pořádané pro zaměstnance
  • práce na plný úvazek
  • plat: 45 000 – 70 000 Kč/měsíc
  • místo pracoviště: region Morava (Zlínský, Olomoucký, Jihomoravský kraj)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely
Příspěvek na dovolenou
Mobilní telefon
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4165211  Posting date: 20.9.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 45 000 Kč/měsíc