Projektant pozemních staveb

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, projektovou kancelář zabývající se bytovými, občanskými, průmyslovými a inženýrskými stavbami, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektant pozemních staveb.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Projektování pozemních staveb (občanské, bytové, …)
  • Koordinace a vedení projektu – spolupráce s kolegy z jiných profesí
  • Konzultace s klientem
  • Úpravy v průběhu projektu dle požadavků klienta

POŽADUJEME:

  • VŠ případně SŠ vzdělání v oboru pozemní stavby (se specializací na obor pozemní stavby)
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky, delší praxe – výhodou
  • Znalost programu AutoCAD
  • Dobrou znalost práce na PC (MS Office)
  • ŘP sk. B – výhodou

NABÍZÍME:

  • Práci na HPP, IČO nebo dohodu ve stabilní české společnosti se 17-letou tradicí v oboru
  • Pracoviště v přímém centru Prahy
  • Platové ohodnocení dle zkušeností a typu pracovního poměru
  • Proplácení přesčasů, svátků a víkendů
  • Příspěvek na stravování
  • Volnou pracovní dobu, možnost homeoffice
  • PC s příslušným SW
  • Prostředí menší firmy
  • Mladý přátelský kolektiv
  • Místo pracoviště Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4176405  Posting date: 6.10.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 30 000 Kč/měsíc