Manager kvality – potravinářství – koření

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Tachov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost působící v oboru potravinářství, hledáme vhodné kandidáty na pozici Manager kvality – potravinářství – koření

Náplň práce:

  • Vedení a rozvoj procesního řízení oddělení kvality
  • Odpovědnost za systém HACCP
  • Příprava a podpora auditů, aktivní účast při provádění interních a externích auditů
  • Monitoring výroby, odpovědnost za proces kontroly ve výrobě a skladovacích prostorech
  • Implementace legislativních požadavků, požadavků IFS a HACCP konceptu s odpovídajícími dokumenty
  • Rozhodovat v celkové oblasti QS
  • Vypracování a kontrola plnění akčního plánu s nápravnými opatřeními k provedeným auditům
  • Zpracování reklamací
  • Verifikace záznamů ve formulářích
  • Provádění případného blokování surovin a nekonformních produktů
  • Udržování a aktualizace Příručky kvality
  • Provádění požadovaného školení pracovníků
  • Účast na školeních a dalších vzdělávacích kurzech organizovaných podnikem

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání, potravinářský obor výhodou
  • Praxe v potravinářství
  • Znalost systému HACCP podmínkou
  • Znalost německého jazyka slovem i písmem
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Jistota, cílevědomost, disciplína, loajálnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Zajímavou a odpovědnou práci na HPP se zázemím stabilní německé společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Možnost aktivně ovlivňovat chod podniku
  • Oprávnění rozhodovat ve věcech udržování a zvyšování kvality
  • Důraz na vzdělávání
  • Bonus za plný fond pracovní doby
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky
  • Možnost nástupu: ihned
  • Místo výkonu práce: Stříbro

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4180715  Posting date: 12.10.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 55 000 Kč/měsíc