Obchodně-technický zástupce firmy pro ČR

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která byla založena v roce 1953 a je jedním z předních evropských výrobců kol a kladek, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodně-technický zástupce firmy pro ČR.

Náplň práce:

  • péče o stávající zákazníky
  • aktivní vyhledávání nových potenciálních zákazníků
  • správa nabídek
  • technické poradenství v oblasti aplikace kol a kladek, předvádění vzorků, vyřizování reklamací u zákazníka
  • další vzdělávání samostudiem technických listů k výrobkům, účast na školeních pořádaných firmou
  • příprava plánů cest
  • analýza konkurence
  • aktivní spolupráce při prezentaci firmy – např. Strojírenský veletrh Brno
  • účast na poradách v sídle firmy v Brně (minimálně 4x do roka)
  • aktivní komunikace v němčině nebo v angličtině s mateřskou firmou

Požadujeme:

  • Vzdělání SŠ/VŠ technického zaměření
  • obchodní zkušenosti s prodejem výrobků obdobného charakteru
  • znalost průmyslového trhu oblast: Česká republika
  • základní obchodní znalosti: správa poptávek, tvorba nabídek, splatnosti, dodací podmínky, zákonná úprava reklamací, pohledávky
  • znalost německého nebo anglického jazyka (nejlépe úroveň C1) - komunikace s mateřskou společností, účast na tří až čtyř týdenního školení v mateřském výrobním závodě v Německu
  • řidičský průkaz skupiny B
  • běžná znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • vytrvalost a cílevědomost
  • vstřícnost a kolegialitu
  • výmluvnost, výřečnost a vyjednávací talent
  • samostatnost

Nabízíme:

  • zajímavou a samostatnou práci na živnost nebo HPP ve stabilní mezinárodní společnosti s 67-roční tradicí v oboru
  • motivující platové ohodnocení podle zkušeností a schopností (fix + provize z prodeje)
  • roční odměny z dosaženého zisku firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dni sickdays
  • osobní automobil, mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • věrnostní příplatky za odpracované roky
  • podporu ze strany obchodního a marketingového týmu
  • podrobné zaškolení u dodavatele v Německu
  • diety v rámci výjezdů
  • rodinnou firemní kulturu
  • místo výkonu práce: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely
Provize z prodeje
Mobilní telefon
Notebook
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4186808  Posting date: 20.10.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 40 000 Kč/měsíc