E-commerce & website content specialist

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, německou společnost, která patří mezi nejvýznamnější výrobce špičkových spotřebičů pro domácnost a průmyslové využití, hledáme vhodné kandidáty na pozici E-commerce & website content specialist.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Odpovědnost za realizaci za e-commerce strategie a rozvoj e-commerce na lokálním trhu (český a slovenský trh)
  • Řízení online aktivit, koordinace e-commerce aktivit
  • Optimalizace, údržba a vývoj e-commerce platformy
  • Správa webových stránek a webshopů (home page, bannery, aktivační materiály)
  • Úzká spolupráce s Brand Activation Manager a Digital Manager ke zvýšení návštěvnosti a konverzí
  • Navrhovat, realizovat a optimalizovat CRM strategii a plány
  • Pravidelně monitorovat a analyzovat statistiky, navrhovat doporučení
  • Úzká spolupráce s lokálním obchodním týmem a hubem EE (hub pro střední a východní Evropu)
  • Úzká spolupráce s externími dodavateli EE hubu, rozvoj vztahů s cílem dalšího růstu v oblasti e-commerce

POŽADUJEME:

  • Min. 3 roky praxe v oblasti e-commerce (retail)
  • Pozitivní a aktivní přístup
  • Zkušenosti s vedením a rozvojem prémiové značky
  • Zápal ponořit se do dat, abyste vytvořil/a praktická doporučení
  • Analytické myšlení
  • Pokročilou znalost MS Excel a Google Analytics, znalost SAP výhodou
  • Výbornou znalost anglického a českého nebo slovenského jazyka
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost zvládnout více úkolů při zachování kvality

NABÍZÍME:

  • Práci na HPP – plný úvazek
  • Spolupráci se společností, kde kvalita přístrojů, služeb a procesů hraje zásadní roli
  • Jedinečnou firemní kulturu, kterou vytváří přátelský a vstřícný tým
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Možnost občasné práce z domova
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Slevy na přístroje a příslušenství
  • Zvýhodněné služby u partnerů
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Brno – Štýřice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Sleva na firemní výrobky/služby
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Možnost občasné práce z domova
Firemní akce
13. plat

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4194782  Posting date: 2.11.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 35 000 Kč/měsíc