Lékař ordinace praktického lékaře pro dospělé

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Zlín Otrokovice 1781, Zlín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, ordinace praktického lékaře pro dospělé, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Praktického lékaře pro dospělé.

Vaše náplň práce:

  • Všeobecné praktické lékařství
  • Primární a preventivní lékařská péče o registrované pojištěnce
  • Pracovně lékařská péče i o neregistrované pojištěnce

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání, všeobecné praktické lékařství
  • Atestace I. st z všeobecného praktického lékařství nebo jiného interního oboru
  • Angličtina nebo němčina výhodou, nikoliv podmínkou
  • Dobrá znalost práce na PC
  • ŘP sk. B výhodou
  • Empatie a kladný vztah k pacientům

Nabízíme:

  • Práce na HPP, dobu neurčitou
  • Nástupní mzda 80 000 Kč, mzda po zkušební době 100 000 Kč
  • Osobní ohodnocení 20 000 Kč, 3 % z navýšení obratu, bonusové složky
  • Možnost postupu na vedoucího pracoviště
  • Pracovní doba 7:00 – 15:00h
  • PC, telefon
  • Stravenky
  • Po zapracování možnost získat OA
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Otrokovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Notebook
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4197491  Posting date: 5.11.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 80 000 Kč/měsíc