Office manažer/ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, silně se rozvíjející zdravotnickou kliniku v Praze, hledáme novou kolegyni, či kolegu na pozici Office manažer/ka.

Náplň práce:

  • asistence a podpora napříč společností (vedení společnosti, vedoucí pracovníci a celá oddělení např. obchod, nákup, HR, klientský servis, laboratoř)
  • podpora při inventurách zboží a majetku společnosti
  • tvorba reportů a podkladů pro vedení společnosti
  • zajištění chodů kanceláří, objednávání zboží (kancelářské potřeby, IT aj.) dle potřeb kanceláří
  • tvorba zápisů z porad a zasílání zápisu zúčastněným zaměstnancům
  • evidence a shromažďování a následné rozdělování pošty pro vedení společnosti
  • příjem návštěv, obchodních partnerů pro kancelář vedení společnosti
  • všeobecná administrování činnost
  • tvorba dávek pro zdravotní pojišťovny a jejich evidence
  • komunikace se zdravotními pojišťovnami a úřady (např. magistrát atd.)
  • částečná správa interního portálu
  • formátování a úprava firemních dokumentů
  • evidence dlužníků z řad klientů a jejich aktivní oslovování

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • flexibilitu, zodpovědnost a pečlivost
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • základní organizační schopnost
  • profesionální a reprezentativní vystupování
  • proaktivní přístup
  • ovládat kancelářské programy (word, excel, powerpoit)

Nabízíme:

  • HPP i DPP
  • firemní telefon a notebook pro soukromé účely
  • sickday
  • možnost kariérního růstu
  • flexibilní pracovní doba
  • vysoce profesionální prostředí v zajímavém oboru zdravotnictví
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce Praha 8 – Karlín

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Notebook
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4204147  Posting date: 16.11.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 30 000 Kč/měsíc