Sales Manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Podoli, Podolská, Praha 4, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá mezinárodní dopravou a logistickými službami, hledáme vhodné kandidáty na pozici Sales manager.

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků – akviziční činnost v oblasti mezinárodních přeprav – AIR, SEA, ROAD
  • Komunikace se zákazníky a osobní jednání na území ČR (občasné zahraniční cesty)
  • Navázání kontaktů a výběr vhodných dodavatelů
  • Zajištění obchodních případů
  • Vytváření prezentace nabídek a řešení včetně cen a nabídek přímo zákazníkovi
  • Samostatná tvorba cenových nabídek
  • Práce v CRM

Požadujeme:

  • Zkušenosti s tvorbou cenových nabídek – námořní LCL a FCL, letecká, kamionová
  • Zkušenosti na obchodní pozici ve spediční společnosti – minimálně 3 roky, ideálně 5 let a více
  • Pokročilá znalosti AJ (ústně i písemně)
  • Zodpovědnost, samostatnost, tah na branku
  • Znalost trhu a produktů SEA, AIR, ROAD (minimálně 2 z nich)

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon, PC
  • 25 dní dovolené, 3 Sick days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce z domova
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: celá ČR – zázemí kanceláře Praha 4

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Notebook
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Zahraniční pracovní cesty

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4241695  Posting date: 19.1.2022  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 45 000 Kč/měsíc