Mzdová účetní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Havlíčkův Brod
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá zpracováním dřeva, výrobou řeziva, palet, obalů, překližky a protitahové dýhy, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Mzdová účetní.

Náplň práce:

  • Měsíční zpracování mezd pro ca 300 zaměstnanců ve stanovených termínech
  • Zadávání nových nástupů, personálních změn a ukončení pracovníků
  • Provádění srážek pojistného a daní a provádění jejich odvodů dle platné legislativy
  • Vyhotovení a odeslání výkazů zdravotním pojišťovnám, sociálním správám a finančním úřadům
  • Vedení mzdové agendy zaměstnanců (mzdové listy, ELDP, daňová prohlášení) a jejich osobní složky
  • Příprava pracovních smluv a dalších pracovněprávních dokumentů
  • Reporty pro vedoucí středisek (konec ZD, doby určité, průměrné platy, přehled čerpání dovolené, hodiny DPP a DPČ)
  • Spolupráce na provádění kontrol Finančního úřadu, Úřadu práce, Okresní správy sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťoven
  • Komunikace s vedoucími středisek a vedoucími z jiných oddělení

Požadavky:

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Praxe min. 3 roky
  • Znalost mzdového systému TARGET výhodou
  • Znalost pracovněprávní, mzdové legislativy a personálních procesů
  • Komunikační schopnosti
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Dobrá znalost MS Office – především Word a Excel

Nabízíme:

  • Nástup možný dle dohody, nejdéle od 1.4.2022
  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (poté prodloužení, příp. změna na dobu neurčitou)
  • Zázemí stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek k penzijnímu připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Mobilní telefon a notebook
  • Místo výkonu práce: Havlíčkův Brod

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Notebook
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4246781  Posting date: 26.1.2022  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 25 000 Kč/měsíc