Zástupce wellness managera

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Semily
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, síť hotelů po celé České republice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Zástupce wellness managera.

Náplň práce:

  • Společně s manažerkou wellness řídit a v nepřítomnosti manažerky wellness zajišťovat chod wellness centra
  • Motivovat a vést menší tým kolegů a kolegyň
  • Provádět masáže, terapie a tělové rituály
  • Navrhovat změny a inovace pro rozvoj střediska wellness ve prospěch hostů a společnosti

Požadujeme:

  • Min. odborné vyučení bez maturity
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost SPA rituálů a wellness procedur
  • Výborný proklientský přístup a organizační schopnosti
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Smysl pro odpovědnost a pečlivost

Výhodou:

  • Komunikativní znalost německého a anglického jazyka
  • Orientace v kosmetice
  • Zahraniční zkušenost

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek
  • Mzdové ohodnocení - podle praxe a dovedností + měsíční výkonnostní odměny
  • Benefity: cafeteria systém, pobyty v hotelích klienta za zaměstnanecké ceny, věrnostní odměny, skipasy na nedaleké sjezdovky, příspěvek na penzijní připojištění atd.
  • Stravování na hotelu zdarma (snídaně, obědy, večeře)
  • Možnost ubytování za 1500 Kč měsíčně
  • Fitness centrum přímo v hotelu
  • Firemní večírky, sportovní teambuildingy, grilování a další akce
  • Místo výkonu práce: Harrachov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Sleva na firemní výrobky/služby
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Ubytování/příspěvek na ubytování
Závodní stravování
Kafetérie
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4315454  Posting date: 28.4.2022  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 30 000 Kč/měsíc