Projektový manažer/Architekt – vedení projektů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Karlín, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, developerskou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektový manažer/Architekt – vedení projektů.

Náplň práce:

  • Organizace přípravy projektové dokumentace pro realizaci projektu
  • Příprava podkladů a objednávka posudků a stanovisek
  • Kontrola projektové dokumentace, termínů a dodržování cenových nabídek
  • Komunikace s generálními dodavateli, subdodavateli a technickým dozorem
  • Komunikace s katastrem nemovitostí, stavebními úřady i jinými státními organizacemi a institucemi
  • Zajišťování historických podkladů z archivů a příprava podkladů k žádostem, doručování na příslušné instituce podle potřeby společnosti
  • Účast na kontrolních dnech
  • Organizace výběrových řízení pro subdodavatele, příprava podkladů a vyhodnocení
  • Příprava výběru materiálu, standardů, cenových nabídek
  • Pravidelný reporting
  • Forma autorského dozoru na daných projektech

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání v oboru pozemní stavitelství nebo architektura
  • Znalost AutoCAD nutná, další grafické nebo konstrukční programy výhodou
  • Výbornou znalosti češtiny - slovem i písmem
  • Praxe je výhodou - vhodné i pro absolventy
  • Aktivní přístup, časovou flexibilitu, loajalitu
  • Kreativní myšlení, týmový duch
  • Samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování
  • Organizační schopnosti, schopnost řešit úlohy se zřetelem na priority
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co Vám nabízíme:

  • Práci na IČO
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Práci na atraktivních projektech v hodnotě miliard korun, které mění tvář Prahy
  • Mladý progresivní kolektiv
  • Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Práci na plný úvazek - 8 hod. denně
  • Počítač, mobil, automobil k dispozici
  • Možnost kariérního růstu
  • Atraktivní teambuldingové aktivity několikrát ročně
  • Nástup možný ihned (nejpozději 1. 7. 2022)
  • Pracoviště v nové moderní kanceláři na Praze 8 v Karlíně

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Notebook

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4320930  Posting date: 4.5.2022  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 45 000 Kč/měsíc