Operátor výroby v automobilce Toyota -- od 33.750 Kč, ubytování, 3 směny

Orienta Czech s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 33 750 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• operátorská práce na výrobních linkách (v taktu) – hledáme pracovníky pro různá oddělení
• nástup možný IHNED

Zaměstnanecké výhody, benefity

• místo výkonu práce: KOLÍN
• nástup do KMENU společnosti
• nástupní mzda od 33.750 Kč
• navýšení mzdy po zapracování (4-6 měsíců) až 36.000 Kč
• práce na 3 směny (ranní/odpolední/noční, 8 hodin, pondělí až pátek, bez víkendů)
• garantované roční bonusy – min. 26.500 Kč
• UBYTOVÁNÍ za výhodné ceny (placení srážkou ze mzdy), svoz z ubytoven zajištěn
• 5 týdnů dovolené
• stravování v závodní jídelně
• příspěvek na praní + pracovní oblečení
• fit zóna

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

V případě zájmu, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář nebo volejte na 777 356 244.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Stačí Vám pouze dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost. Ale nebojte, nemusíte být žádný kulturista!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Orienta byla založena v roce 1993 a od té doby pracujeme na rozvoji HR služeb a na tom, abychom byli motorem inovací v oblasti lidských zdrojů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4020023  Posting date: 15.4.2021  Lower salary limit (gross): 33 750 Kč/měsíc