A Copa Tuten Job? Operátor ve výrobě - až 32 000Kč i náborový bonus

Orienta Czech s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 149 Kč/měsíc• 13. plat, příplatky za noční, přesčas i ve svátek dle ZP • dotované stravování, příspěvek na praní • příspěvek na dopravu pro každého!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• výroba komponentů pro automotive
• práce na výrobní lince

Zaměstnanecké výhody, benefity

• dlouhodobou spolupráci na HPP, NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000 KČ
• 25 149Kč + osobní ohodnocení až 20%, navýšení mzdy při zaučení!
• 13. plat, příplatky za noční, přesčas i ve svátek dle ZP
• dotované stravování, příspěvek na praní
• příspěvek na dopravu pro každého!
• možnost ubytování i týdenních záloh
• práce v Plzni, dostupnost MHD

Informace o náboru

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo dejte tlačítko • odpovědět • pošli nám svůj kontakt a my se s Vámi spojíme!

Pokud chcete nabídku probrat osobně můžeme se potkat na naší pobočce - Klatovská třída 528/ 6 Plzeň (4. patro) PO - PÁ 9.00-16.30.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost vyrábějící důležité komponenty pro automotive se stabilitou na českém i zahraničním trhu!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Automotive, Logistika

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• manuální zručnost
• spolehlivost
• ochotu pracovat ve 3směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Orienta byla založena v roce 1993 a od té doby pracujeme na rozvoji HR služeb a na tom, abychom byli motorem inovací v oblasti lidských zdrojů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4113873  Posting date: 30.6.2021  Lower salary limit (gross): 25 149 Kč/měsíc