Controller pro corporate banking

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hvězdova 1716/2b, 14078 Praha 4, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CONTROLLER - CORPORATE BANKING

Do týmu Financial Analysis and Budgeting hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici Controller pro oblast korporátního bankovnictví.

Pokud jste pečlivý člověk se silným analytickým myšlením, umíte si spojit souvislosti v datech a zajímá Vás oblast Controllingu, zkuste to s námi. Sme tým tvořící pro banku její finanční strategii, rozpočet a finančně oceňujeme všechno důležité, co se v ní chystá. Aktuálně hledáme človeka odpovědného právě za oblast Corporate banking.

Co budete na této pozici dělat?
•Tvořit rozpočet všech obchodních útvarů v korporátní divizi banky
•Predikovat objemy, výsledek a klíčové finanční ukazatele do budoucna
•Sledovat a analyzovat profitabilitu těchto útvarů, její drivery a trendy
•Pravidelně komunikovat a spolupracovat se zástupci těchto útvarů, podílet se na nastavování obchodních plánů a strategie
•Reportovat a komentovat plnění plánů pro top management banky
•Připravovat a analyzovat vstupy pro rozpočet celé banky a různé finanční analýzy
•Pomáhat při vývoji nových produktů a služeb
•Spravovat a pravidelně aktualizovat příslušné interní předpisy
•Koordinovat celoskupinové iniciativy v jednotlivých oblastech
•Spolupracovat s kolegy v týmu na ad-hoc projektech od managementu banky a akcionáře
•Pracovat s daty pomocí SQL a Excelu

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co nabízíme my?
•Perspektivní a zodpovědnou práci v prostředí stabilní mezinárodní banky
•Mladý a profesionální tým
•Pokročilé know how v oblasti Controllingu
•Rozhled napříč bankou v bankovních produktech a procesech
•Příležitost uplatnit své schopnosti v praxi
•Úzkou spolupráci se špičkovými odborníky v oblasti bankovnictví
•Systematické vzdělávání a profesní rozvoj
•Flexibilní pracovní dobu
•Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaká je naše představa o kandidátovi?
•Ukončil/a jste vysokoškolské vzdělání (ideálně MFF UK, FSV nebo VŠE)
•Máte zkušenosti v bankovnictví, základní znalosti a zájem o oblast Financí a Controllingu
•Znáte a umíte používat SQL, nebo se SQL chcete naučit
•Dobře se orientujete v MS Excel a MS PowerPoint
•Jste komunikativní, flexibilní a umíte pracovat v týmu
•Máte velmi dobré analytické myšlení a baví vás pracovat s čísly
•Dokážete srozumitelně interpretovat výstupy
•Rozumíte anglicky psaným dokumentům, pokročilejší mluvená angličtina výhodou
•Jste ochoten spolupracovat s kolegy na různých úkolech
•Dotahujete věci do konce v termínu a záleží vám na preciznosti výsledku

Pokud toto všechno máte, nebojte se přihlásit, my Vás už zbytek naučíme.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3330588  Posting date: 8.3.2018