IT operátor - vhodné pro absolventy

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hvězdova, Praha 4, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

IT OPERÁTOR – VHODNÉ ABSOLVENTY

Do týmu IT Operation & Monitoring hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici IT Operator.

Na této pozici budete zajišťovat dohled systémů a provádět provozní činnosti podle předepsaných postupů.
Hledáme juniora, nadšence pro IT. Zbytek Vás naučíme my!

Co budete na této pozici dělat?
•Dohlížet na monitoring dostupnosti na IT systémy v nepřetržitém provozu – budete mít 12 hodinové směny, denní i noční v pravidelném režimu
•Odpovídat za včasné zjištění, analyzování a předání problému dalším řešitelům
•Spolupracovat s administrátory při servisních odstávkách systémů banky
•Zpracovávat účetní uzávěrky, spouštět systémové zálohy, importovat, exportovat soubory

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co nabízíme my?
• Příležitost rozjet svoji kariéru v IT v moderním prostředí banky
• Možnost poznat fungování IT v bance a vybrat si, jakým směrem se v tomto oboru budete chtít ubírat
• Budete mít až rok dopředu naplánováno, jak půjdete do práce
• Budete mít možnost Intenzivního a pravidelného školení
• Budete se učit od zkušených kolegů
• Benefity na míru – třeba slevy u řady společností (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, týden dovolené navíc a další…)
• Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci, přímo u stanice metra C Pankrác

Informace o náboru

Pokud jsme Vás naší nabídkou zaujali, neváhejte nám zaslat své CV. Těšíme se na Vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaká je naše představa o kandidátovi?
•SŠ vzdělání technického zaměření
•Alespoň 1 rok v oblasti správy či dohledu IT systémů
•Znalost práce na PC, základní znalost počítačových systémů
•Znalost anglického jazyka (pasivní)
•Samostatnost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3340130  Posting date: 26.11.2018