Daňový specialista - částečný úvazek

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hvězdova, Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

DAŇOVÝ SPECIALISTA
Pro daňový tým Raiffeisenbank a.s. hledáme novou posilu na částečný úvazek. Pozice je vhodná po maminky s dětmi.

Co budete na této pozici dělat?
•Připravovat přiznání DPH a kontrolní hlášení
•Budete mít svěřenou agendu srážkové daně včetně vyúčtování srážkové daně
•Kontrolovat faktury a smlouvy z daňového pohledu
•Spolupracovat při přípravě podkladů pro přiznání daně z příjmů právnických osob
•Podporovat business útvary z daňového pohledu
•Připravovat reporting pro IRS
•Budete posuzovat smlouvy, bankovní produkty a procesy

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co nabízíme my?
•Perspektivní a zodpovědnou práci v prostředí stabilní mezinárodní banky, která získala ocenění „Klientsky nejpřívětivější banka v ČR“ již potřetí v řadě
•Zdravé mezilidské vztahy, otevřenou komunikaci a důvěru – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
•Dobré platové ohodnocení
•Prostor pro samostatnost, osobnostní, profesní a kariérní rozvoj
•Zkušený a přátelský kolektiv
•Možnost práce z domova
•Školení v oblastech produktů, služeb, systémů a klíčových dovedností
•Příjemné a snadno dostupné místo práce na Praze 4 – Pankráci, přímo u stanice metra C
•Benefity na míru – týden dovolené navíc, slevy u řady společností, firemní školku Žiraiffku (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, výhodný úrok na hypotéku a další…)

Informace o náboru

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis ještě dnes. Těšíme se na Vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaká je naše představa o kandidátovi
•Máte min. SŠ vzdělání
•Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni – zvládnete prostudovat smlouvy, přečíst a odpovědět na email. Občas budete využívat aktivně při komunikaci s RBI
•Máte základní znalost účetních a daňových předpisů
•Jste precizní, spolehlivý/á a komunikativní
•Rádi pracujete v týmu
•Ovládáte MS Office, zejména Excel na uživatelské úrovni, znalost SAP výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3473899  Posting date: 24.9.2018