IT tester pro zátěžové testování

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hvězdova, Praha 4, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

IT TESTER PRO ZÁTĚŽOVÉ TESTOVÁNÍ
Do týmu Testing hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici IT Testera pro zátěžové testování. Pokud máte chuť zdokonalovat se v zátěžových testech, pak pro Vás máme příležitost!
Hledáme analyticky smýšlejícího kandidáta/kandidátku, který má rád čísla a je orientovaný na detail. Pokud k tomu ještě máte zkušenost v testování, jste pro nás ideální kandidát.

Co budete na této pozici dělat?
• Připravovat a spouštět zátěžové testy systémů
• Analyzovat výsledky těchto zátěžových testů
• Budete pracovat s velkým množstvím čísel a hledat vzájemných vazby a trendy ve výkonnostních parametrech systémů banky

Jaká je naše představa o kandidátovi?
• Máte vzdělání technického zaměření
• Orientujete se v testování SW
• Umíte pracovat s MS Office, především MS Excel na úrovni tvorby jednoduchých maker
• Máte základní orientaci v SQL
• Umíte číst technickou dokumentaci v angličtině

Na této pozici budete mít možnost získat dovednosti v:
• Zátěžovém testování IT systémů banky
• Práci s nástroji pro zátěžové testování (např. JMeter,…)
• Psaní jednoduchých programů (JAVA)
• Analýze dat, Požívání SQL,
• Používání komunikačních protokolů (REST,…)

A co nabízíme my?
• Rozvoj a seberealizaci v úzce profilované oblasti
• Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
• Práci na zajímavých projektech ve stabilní a prosperující společnosti
• Individuální možnosti vzdělávání a sdílení know-how uvnitř banky
• Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde
• Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci
• Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo místo ve školce pro děti (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…)

Pokud Vás naše nabídka zaujala, dejte nám o sobě vědět. Těšíme se na Vaše CV!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3493926  Posting date: 17.9.2018