Podnikatelský poradce - Hradec Králové

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hradec Králové, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme počtvrté v řadě klientsky nejpřívětivější bankou roku v České republice, přidejte se k nám!

Do našeho týmu na pobočku Hradci Králové hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni, který/á bude tváří banky a partnerem pro naše klienty podnikatele.

Co budete na této pozici dělat?

•Na počátku se seznámíte s našimi produkty a systémy, setkáte se svými prvními klienty a budete získávat klienty nové. Své dosavadní znalosti doplníte studiem v Akademii pro podnikatelské poradce, kterou zakončíte certifikací. Budete mít také plány uzpůsobené pro prvních šest měsíců.
•Spravujete a rozšiřujete vlastní portfolio 150 – 300 klientů.
•Budujete s klienty vztah a partnerství - setkáváte se s nimi na osobních schůzkách (standardně 10 – 15 týdně) jak na pobočce, tak i u klienta
•Analyzujete finanční situaci klienta a navrhujete pro něj finanční plán (provozní a investiční financování, pojištění apod.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme my?
•Máte možnost výrazně ovlivnit výši svého výdělku, zaleží na vás, jak budete aktivní.
•Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde.
•Mezilidské vztahy a vzájemná důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují.
•Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo příspěvek na penzijní či životní pojištění, slevy u našich partnerů (a k tomu klasika – příspěvek na volný čas a zdraví, stravenky, zvýhodněné produkty a další…).

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte se přihlásit. Více informací se dozvíte na výběrovém řízení přímo od manažera pobočky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaká je naše představa o kandidátovi?

•Orientujete se v podnikatelském prostředí a ekonomických výkazech.
•Máte zkušenost na pozici bankéře, finančního poradce nebo se správou klientského portfolia.
•Dokážete strategicky budovat vztahy s klienty a získávat nové.
•Baví vás aktivně obchodovat a plnit plány.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3534451  Posting date: 8.11.2018