Bankéř pokladny - Praha

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na pobočky v Praze hledáme spolehlivé kolegy s chutí pečovat o naše klienty, pomáhat jim při hotovostních i bezhotovostních transakcích.
Přidejte se do přátelského kolektivu bankéřů, kde na mezilidských vztazích záleží.

U nás je to o vás!

Co budete na této pozici dělat?

  • Zajišťovat servis na pokladně pro klienty a budovat výbornou klientskou zkušenost s bankou
  • Spravovat platební příkazy a šeky, vydávat platební karty a vykonávat administrativní činnost spojenou s chodem pobočky
  • Budete reprezentovat Raiffeisenbank - pokud jste komunikativní a máte příjemné vystupování, je tato práce pro vás
  • Oslovovat příchozí klienty a stávající informovat o aktuálně nabízených produktech
  • Spolupracovat s ostatními kolegy na pobočce

Co Vám nabízíme?

  • Perfektně vás zaškolíme, naše školení si chválí jak bankovní začátečníci, tak zkušení odborníci
  • Získáte 2 týdenní trénink a certifikaci ČNB pro vykonávání pokladní činnosti
  • Skvělou příležitost pro růst - díky propracovanému kariérnímu systému jsou u nás interní posuny častější než jinde
  • Příležitost stát se členem týmu, ve kterém panují dobré mezilidské vztahy a důvěra – tyto oblasti si naši zaměstnanci velmi pochvalují
  • Flexibilní benefity u kterých si sami si zvolíte, za co je utratíte a zároveň oceňujeme loajalitu (čím déle u nás budete, tím větší výhody získáte) např. multisport kartu nebo zvýhodněné bankovní produkty

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Rádi komunikujete s lidmi a klient je pro vás na prvním místě
  • Zajímá vás finanční sféra a práce s hotovostí
  • Je pro vás důležitý úspěch celého týmu
  • Máte minimálně SŠ vzdělání s maturitou

Pokud toto splňujete, neváhejte nám zaslat životopis, my vás už zbytek naučíme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3667066  Posting date: 14.6.2019  The job comes from another website or source.