Brigáda v oddělení real estate & structured finance

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho sehraného týmu Middle Office v Praze, hledáme brigádníka na dlouhodobou spolupráci v rozsahu 20 hodin týdně. Pokud jste komunikativní člověk se smyslem pro pečlivost a zodpovědnost, zkuste to s námi.

Co budete na této pozici dělat?

• Budete pravou rukou kolegům, kterým pomůžete s administrativou
• Vaším hlavním úkolem bude archivace smluvní dokumentace (kopírovaní, scannování, ukládaní do archivu, tvoření předávacích protokolů)
• Obstarávat poštu pro kolegy z týmu – odesílání, příjem
• Zpracovávat jednoduché reporty a prezentace
• Podporovat kolegy z týmu plněním ad hoc úkolů

Jaká je naše představa o kandidátovi?

• Máte prostor docházet do práce na 20 hodin týdně
• Komunikace s lidmi patří k vašim silným stránkám, jste pozitivní a máte příjemné vystupování
• Jste pečlivý/á a k práci vždy přistupujete zodpovědně a proaktivně
• Jste týmový hráč, ale zároveň umíte pracovat samostatně
• Na počítači si snadno poradíte s využíváním internetu a sady MS Office
• Máte alespoň základní znalost angličtiny - čas od času je potřeba se na něčem domluvit, nebo si něco přečíst

A co nabízíme my?

• Příležitost získat znalost o problematice bankovních produktů po boku odborníků v oboru
• Získání praxe a zkušeností v prostředí stabilní mezinárodní banky, která získala ocenění klientsky nejpřívětivější banka v ČR
• Možnost úspěšně nastartovat svou kariéru, interní kariérní posuny jsou u nás častější než jinde
• Flexibilní pracovní dobu, směny si domluvíte s nadřízeným k oboustranné spokojenosti
• Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3694308  Posting date: 14.6.2019  The job comes from another website or source.