Bankéř SE specializací na micro - Znojmo

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Okres Znojmo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Experimentujeme rádi, ale ne s lidmi. Naše banka nabízí stabilitu a jistotu a navíc, jsme nejpřívětivější bankou roku počtvrté v řadě! Přidejte se k nám!
Na naši pobočku ve Znojmě hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni s chutí obchodovat, pečovat o naše klienty a vybírat pro ně ta nejlepší finanční řešení.

Co budete na této pozici dělat?

  • Poskytovat klientům (fyzickým osobám i podnikatelům) poradenství a profesionální servis
  • Vytvářet s klienty dlouhodobý obchodní vztah a partnerství – s klienty budete komunikovat na osobních schůzkách v rámci bankovní pobočky
  • Prodávat bankovní produkty a aktivně získávat nové klienty
  • Podílet se na provozu pobočky

Co vám nabízíme?

  • Perfektní zaškolení – naše školení si chválí jak bankovní začátečníci, tak zkušení
  • Skvělou příležitost pro růst – díky propracovanému kariérnímu systému jsou u nás interní posuny častější než jinde
  • Možnost výrazně ovlivnit výši výdělku – zaleží na vás, jak budete aktivní
  • Příležitost stát se členem týmu, ve kterém panují dobré mezilidské vztahy a důvěra – tyto oblasti si naši zaměstnanci velmi pochvalují
  • Flexibilní benefity – sami si zvolíte, za co je utratíte a zároveň oceňujeme loajalitu (čím déle u nás budete, tím větší výhody získáte)

A jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Rádi komunikujete s lidmi, máte příjemné vystupování a klient je pro Vás na prvním místě
  • Baví Vás obchodovat a motivuje vás spokojenost klientů
  • Je pro vás důležitý úspěch celého týmu
  • Máte minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • Domluvíte se s anglicky hovořícím klientem

Pokud toto všechno máte, pojďte do toho, my vás už zbytek naučíme.

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3694329  Posting date: 14.6.2019  The job comes from another website or source.