Specialista vymáhání pohledávek - insolvenční řízení

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do týmu Recovery Collection v oblasti řízení rizik hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Specialisty vymáhání pohledávek.

Co bude vaším úkolem?

  • Spravovat retailové pohledávky (primárně hypoteční a micro úvěry) v insolvenčním řízení (přihlášky, výzvy, incidenční žaloby, souběžné vymáhání, spolužadatelů a avalistů – sodní řízení, dohody splátkových kalendářů s přímou vykonatelností, výzvy apod.).
  • Komunikovat s externími partnery, insolvenčními správci, soudy a exekutory.
  • Poskytovat součinnost ostatním útvarům banky.

Pozice vás bude bavit, pokud:

  • Máte alespoň středoškolské vzdělání, ideálně ekonomického nebo právního směru.
  • Máte právní povědomí, především insolvenčního zákona.
  • Orientujete se v produktech banky a máte zkušenost v oblasti vymáhání pohledávek.
  • Práce v MS Excel a MS Word Vám nedělá problém – ovládáte základní funkce v Excelu, Wordu a Power pointu.
  • Máte alespoň mírně pokročilou znalost angličtiny – naše systémy jsou v angličtině.
  • Jste týmový hráč, umíte vyjednávat a při práci jste precizní.

A co získáte u nás?

  • Perspektivní a zodpovědnou práci v prostředí stabilní mezinárodní banky, která získala ocenění nejlepší a klientsky nejpřívětivější banka v ČR.
  • Sehraný tým, který Vám stejnou měrou oplatí Vaši práci a podporu skvělé šéfové Petry, která za vámi bude vždy stát.
  • Zdravé mezilidské vztahy, otevřená komunikace a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují.
  • Příjemné pracovní prostředí v Praze na Pankráci.
  • Benefity na míru – stravenky, týden dovolené navíc, sick days, příspěvky na pojištění, výhodný úrok na hypotéku a cafeterii – systém, kde si sám/sama navolíte benefity, na které chcete čerpat finanční dotaci.

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3737654  Posting date: 12.8.2019  The job comes from another website or source.