Osobní bankéř/ka - Praha

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na naše pobočky v Praze hledáme kolegy/ně s chutí obchodovat, pečovat o naše klienty a vybírat pro ně ta nejlepší finanční řešení. Raiffeisenbank roste – růst může i Vaše kariéra!

Co budete na této pozici dělat?

  • Pomáhat klientům v oblasti bankovnictví.
  • Vytvářet s klienty dlouhodobý vztah a partnerství –s klienty budete komunikovat na osobních schůzkách.
  • Poskytovat bankovní produkty .

  • Pokud jste se zde něco nedozvěděl/a, neváhejte se mi ozvat na [email protected], nebo +420 720 977703

Co Vám nabízíme?

  • Perfektně Vás zaškolíme, naše školení si chválí jak bankovní začátečníci, tak zkušení odborníci.
  • Skvělou příležitost pro růst - díky propracovanému kariérnímu systému jsou u nás interní posuny častější než jinde.
  • Máte možnost ovlivnit výši výdělku, zaleží na Vás, jak budete aktivní.
  • Příležitost stát se členem týmu, ve kterém panují dobré mezilidské vztahy a důvěra – tyto oblasti si naši zaměstnanci velmi pochvalují.
  • Flexibilní benefity – sám/sama si zvolíte, za co je utratíte a zároveň oceňujeme loajalitu (čím déle u nás budete, tím větší výhody získáte).

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Rád/a komunikujete s lidmi, máte příjemné vystupování a klient je pro vás na prvním místě.
  • Motivuje Vás spokojenost klientů.
  • Máte minimálně SŠ vzdělání s maturitou.

Pokud toto všechno máte, nebojte se přihlásit, my Vás už zbytek naučíme. U nás je to o Vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3747118  Posting date: 25.8.2019  The job comes from another website or source.