Ředitel/ka MŠ a jeslí

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha 5, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do prestižní mezinárodní školky a jeslí s rodinnou atmosférou na Praze 5 hledáme kandidáty (m/ž) se zkušeností s vedením MŠ, případně ZŠ na pozici ředitele MŠ.
Budete zodpovídat za vizi rozvoje školy, její strategie, hospodaření a samozřejmě řídit pedagogický kolektiv. Neméně důležitou součástí Vaší práce bude budování vztahů, kontakt s rodiči a také řízení ekonomické oblasti školy.

Čekají na Vás tyto zodpovědnosti:
- řízení vzdělávacího programu školy a jeho realizace
- průběžné i finální hodnocení vzdělávacího procesu
- odpovědnost za výuku
- diagnostika a hodnocení, řízení a motivace všech zaměstnanců
- přijímání nových zaměstnanců + kompletní personální agenda
- odpovědnost za dodržování platné školní legislativy, vč. dokumentace pro ČSI
- finanční plánování, příprava a návrh rozpočtu
- marketingové plány a kontrola
- reprezentace školy
- spolupráce a komunikace s rodiči

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost seberealizace ve vedení MŠ
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravné
- vánoční odměny
- teambuildingy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Základní, střední, vysoké školy

Mezinárodní MŠ a jesle

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ pedagogika
- zkušenost na pozici ředitele, nebo zástupce MŠ, případně ZŠ
- češtinu na úrovni rodilý mluvčí
- pokročilou AJ ( zahraniční kolegové) + komunikace s rodiči - denní využití
- ambice vést a motivovat tým kolegů (15 lidí)
- zodpovědný a spolehlivý přístup ke svěřeným úkolům
- přirozenou autoritu, strategické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3988755  Posting date: 17.2.2021