SAP specialista/ konzultant - možno i částečný úvazek

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned/ nejpozději 1.3
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme někoho, kdo rozšíří náš tým, abychom pomohli při zavádění šablony ERP SAP S4Hana. Budete podporovat účetnictví a čištění hlavních dat, podporovat testování a migraci dat. Budete také pomáhat finančnímu týmu s každodenními účetními úkoly podle potřeby. Stanete se partneři s místním finančním týmem a globálním týmem SAP S4Hana.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- atraktivní ohodnocení dle zkušeností
- práci ve stabilní mezinárodní společnosti
- možnost získat zkušenosti s implementací nového systému
- kariérní postup
- velký balíček firemních benefitů
- kombinace práce v kanceláři (Praha 4) a z home office
- pracovní smlouva do konce června 2021

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Mezinárodní farmaceutická společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonmika, finance

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

SAP - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ ekonomika nebo finance
- min. 3 roky praxe v české společnosti v oblasti účetnictví / daňového účetnictví nebo 3 roky praxe v poradenství
- zkušenosti s dodržováním daňových předpisů zejména v oblasti DPH, CIT, znalosti českých daní
- zkušenosti se SAP - podmínkou
- pokročilá znalost Excel
- komunikativní angličtina (firemní jazyk)
- organizační schopnosti, schopnost proaktivně -
identifikovat nadcházející rizika, problémy a řešit problémy,
- preferované dovednosti: SAP S4Hana
- nástup ihned, nejpozději 1.3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4016372  Posting date: 25.1.2021  Lower salary limit (gross): 50 000 Kč/měsíc