Finanční controller

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Vamberk, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho váženého klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici finanční controller s angličtinou na komunikativní úrovni. Společnost má mezinárodní působnost, jsou světovou špičkou ve svém oboru a jejich výrobky mají mnohostranné využití. Pokud uvažujete o kariérní změně a chcete se dozvědět podrobnosti, neváhejte nás kontaktovat.

Co Vás čeká?
kontrola finančních cílů a nákladů
příprava analýz, reportů a jejich prezentace
práce s SQL databázemi - zpracování velkého objemu dat
controlling výroby

Co Vám nabízíme:
pečlivé zaškolení a trvalé vzdělávání
týden dovolené navíc a k tomu 3 sick days
příspěvek na penzijní připojištění
stravenky, flexipassy a další

Co od Vás očekáváme:
SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
zkušenosti na obdobné pozici min 1 rok ve výrobní firmě
angličtinu na komunikativní úrovni (NJ výhodou)
znalost práce se SQL databázemi a SAP
spolehlivost, samostatnost
řidičské oprávnění sk. B

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

SQL - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4018415  Posting date: 10.1.2021  Lower salary limit (gross): 35 000 Kč/měsíc