Lisař / ka kovových dílů

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Nový Bydžov, Nový Bydžov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 21 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro ryze českou společnost v Novém Bydžově hledáme do výroby na dvě směny šikovné lisaře/ ky kovových dílů.

Co bude náplní Vaši práce?
• výroba a oprava forem
• výroba střižných a ohýbacích přípravků
• lisování kovových dílů za studena

Zaměstnanecké výhody, benefity

• základní hrubou mzdu až 21 500 Kč/ měsíc
• výkonnostní bonus 3 000 Kč/ měsíc
• příplatky nad rámec zákona
• dotované stravování - 26 Kč/ hlavní jídlo
• 2 dny sick days
• zaměstnání na HPP - dvousměnný provoz
• stabilní práci v Novém Bydžově

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Česká společnost na výrobu kovových výrobků.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost
• ochotu učit se novým věcem
• manuální zručnost
• předchozí zkušenosti z výroby výhodou - není podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4125694  Posting date: 20.9.2021  Lower salary limit (gross): 21 500 Kč/měsíc