Strategický nákupčí (mezinárodní spolupráce, AJ)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Humpolec, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do strojírenské společnosti s mezinárodní působností, hledáme zkušeného kolegu/kolegyni na oddělení nákupu. Máte za sebou praxi na pozici strategického nákupčího a rádi byste se posunuli v kariéře dále? Práce v Excelu či v interním systému Vám nedělá problém, stejně jako každodenní komunikace v angličtině? Rád/a hledáte efektivní řešení a vždy se snažíte vyjednat ty nejvýhodnější podmínky? Výborně, pak pro Vás máme zajímavou výzvu!

Jaké budou Vaše denní úkoly?
- nákup komodit a vyjednávání cen (ocel, plyny, výrobní materiál) na globální úrovni (především v rámci ČR, Holandska)
- vyjednávání podmínek pro nákupu ostatních služeb a energií
- vyhledávání, výběr a hodnocení preferovaných dodavatelů pro zajištění výrobních požadavků a také udržování vztahů se stávajícími dodavateli
- tvorba analýz (trhu/vývoje cen) a statistik pro strategické plánování a nákup
- spolupráce s kolegy v rámci týmu plánování a nákupu (lokálně/mezinárodně)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- vzdělávání a odborný růst (kurzy anglického jazyka a jiné), pravidělná školení
- stabilita, práce v přátelské atmosféře, menší týmy, kde se vzájemně známe
- další aktivity navíc - cvičení s profesionálním trenérem, letní outdoorové aktivity, vánoční večírky a další teambuildingové akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou vybavení pro logistická centra.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dokončené vzdělání technického nebo ekonomického směru (SŠ/VŠ)
- alespoň 5 letou praxi na pozici strategického nákupčího ve strojírenství
- výborné vyjednávací, komunikační schopnosti a proaktivní přístup k řešení problémů
- znalost ERP systémů, pokročilá práce v MS Office (především Excel)
- znalost angličtiny na komunikativní úrovni (B2 a vyšší - obchodní angličtina komunikace a vyjednávání s holandskými dodavateli včetně řešení smluv)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4135688  Posting date: 6.9.2021  Lower salary limit (gross): 50 000 Kč/měsíc