Key Account Manager - Consumer Electronics

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, společnost, která je jedním z největších výrobců televizí na světě, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Key Account Manager pro český a slovenský trh.
Jedná se o segment velká bílá elektronika.

Co bude Vaší náplní práce?

- Dosáhnout čtvrtletních KPI´s (výnosy, zisk, produktový mix) a prodejních cílů pro Českou republiku a Slovensko.
- Definovat strategii a maloobchodní politiku podle segmentů a produktů.
- Připravit a podepsat obchodní / maloobchodní smlouvy.
- Rozvoj dlouhodobých obchodních plánů se zákazníky.
- Vyjednat ceny, sortiment, kategorii, podmínky prodeje, platební podmínky, slevy, zpětné podmínky, vrácení, komunikace atd.
- Spolupracovat s marketingovým týmem na správě zobrazení produktu, výpisu sortimentu, alokace zásob z centrálního skladu do skladu, spravovat externí prodeje v terénu a sledovat maloobchodní marketing v obchodě.
- Předvídat trendy na trhu, identifikovat budoucí potřeby rozsahu.
- Shromažďovat informace o konkurentech.
- Identifikovat potřeby a trendy pro produkty a trhy.
- Vyjednávat o optimalizaci cen a množství v souladu s cíli ziskovosti.
- Navazovat vztahy se zákazníky a vytvářejte udržitelnou obchodní hodnotu.

Co od vás očekáváme:

- Minimálně 4 roky zkušeností na pozici KAM
- Zkušenosti se segmentem MDA - myčky, pračky, klimatizace - NUTNOST!
- AJ - velmi dobrá znalost, ČJ/SK - rodilý mluvčí
- Řidičský průkaz sk. B
- Zkušenosti s B2B
- Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
- Tah na branku

Co vám nabídneme:

- Lukrativní zaměstnání v dobře prosperující společnosti
- 5 týdnů dovolené
- Po zapracování služební vůz
- Stravenky
- Dobré platové podmínky
- Lokalita: Praha Holešovice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost, která je jedním z největších výrobců televizí na světě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4149160  Posting date: 21.10.2021