Sales Support do oddělení akvizic

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí krátkodobý i dlouhodobý operativní leasing na míru, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Sales Support do oddělení akvizic.
Náplň práce:

- nejedná se o aktivní prodej ani o žádné akvizice!
- budeš administrativní podporou obchodního týmu

co od vás očekáváme:

- SŠ/VŠ vzdělání
- zájem o auta
- víš, jak řešit problémy a umíš se vyjádřit (osobně, telefonicky, mailem), protože pracuješ pro klienta
- chceš pracovat v týmu a sdílet své nápady, protože o samotě v open-spacu opravdu nebudeš
- máš schopnost řešit problémy flexibilně, dotahovat věci do konce
- uživatelská znalost MS Office v tvém životopise znamená, že s aplikacemi opravdu pracuješ (neboj, z Excelu si tě otestujeme)
- nebojíš se komunikace v angličtině (můžeš řešit některé situace s kolegy ze zahraničních poboček) - stačí úroveň B1/B2
- baví tě přicházet s novými nápady a nebojíš se riskovat a rozhodovat (kdo nic nedělá nic nezkazí, u nás naštěstí neplatí)
- chceš se ve firmě posunout dál, aby na tebe po pár letech nepadal prach

co vám nabídneme:

- 5-6 týdnů dovolené (čím déle u nás budeš pracovat, tím více budeš odpočívat)
- 4 sick days ročně
- flexibilní pracovní doba
- perfektní tým opravdových nadšenců
- oslavy, teambuildingy a další společné akce typu sportuj a bav se
- investice do tvého vzdělávání, rozvoje i jazyků, podporu kariérního růstu v rámci společnosti (a nejen v Čechách)
- stravenky, připojištění a další klasické benefity
- výhodné ceny na produkty a služby, které nás živí (odkup auta, pneu atd.)
- lokalita: Praha 4 - Nusle

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Operativní leasing na míru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4160908  Posting date: 21.10.2021