Účetní - úspěšná mezinárodní společnost

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat pro úspěšnou mezinárodní společnost rodinného charakteru? Orientujete se v účetnictví? Máte dobré komunikační schopnosti, které se nebojíte použít? Pak hledáme právě Vás!

Vhodné pro juniory i zkušenější účetní

Co Vás čeká:
- rozmanitá náplň práce
- neustálá možnost učit se něco nové
- AP & AR management
- vnitropodnikové účetnictví
- spoluúčast na měsičních/ročních závěrkách
- příprava statistických reportů aj.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout:
- přátelský kolektiv, kde nebude nouze o legraci
- možnost učit se něco nového
- flexibilní pracovní dobu
- širokou škálu benefitů (5 týdnů dovolené, 3 sick days, Flexi Pass, Penzijní připojištění, stravenky, roční bonusy, anglické kurzy od rodilého mluvčího, slevy na produkty aj.)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co se od Vás očekává:
- alespoň 1 rok zkušeností ve financích/účetnictví
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- dobrá znalost Excel
- anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
- týmovost, komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3314610  Posting date: 20.2.2018