Operátor/ka výroby, 22 0000 - 26 000 Kč, HK

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 26 000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme manuálně zručné pracovníky/pracovnice do výrobní společnosti v Hradci Králové.

Po zapracování nabízíme 22 000 - 26 000 Kč/měs. (v závislosti na směnnosti a výši bonusů).

Čekají Vás měsíční bonusy, roční prémie, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, příspěvek na letní tábory pro děti zaměstnanců, dovolená navíc, dotované stravování, nadstandardní příplatky a čisté, moderní pracovní prostředí.

Je to přesně to, co hledáte? Dejte nám o sobě vědět.

Že nemáte s prací ve výrobě zkušenosti? Nevadí, zaučíme Vás. Nástup možný ihned.

Co Vás čeká:
• jemná manuální práce a kompletace dílů (vhodné pro ženy)
• kontrola kvality
• práce částečně ve stoje i vsedě
• zápisy do výrobních dokumentů
• směnný provoz
• nejedná se o pásovou výrobu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:
• moderní pracovní prostředí
• nadstandardní příplatky (noční směna 20 Kč/hod, odpolední směna 8,5 Kč/hod, práce o víkendu 30 Kč/hod)
• závodní stravování/stravenky
• 5 týdnů dovolené/rok
• roční prémie/13. plat
• penzijní připojištění
• příspěvek na letní tábory pro děti
• a další

Informace o náboru

Více informací ráda poskytnu na tel 778 76 46 68 nebo na mailu: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

rodinná německá výrobní společnost s dlouholetou tradicí

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme:
• manuální zručnost
• zodpovědnost
• pracovitost
• ochotu pracovat ve směnném režimu
• praxe výhodou, ne však podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3419210  Posting date: 21.11.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 22 000 - 26 000 Kč/měs.