Finanční účetní

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro nadnárodní strojírenskou společnost v MS kraji hledáme novou FINANČNÍ ÚČETNÍ.

Co bude mít na starosti?
- zpracování schválených přijatých faktur v interním systému
- účtování vydaných faktur a dobropisů
- dodržování splatnosti přijatých faktur
- zpracování podkladů pro zhotovení statistiky Intrastat – dodání zboží z a do EU
- kontrola a účtování o skladové evidenci
- kontrola zůstatků svěřených účtů – např. otevřené zálohy, otevřené dohadné položky atd.
- příprava zápočtů a jejich účtování
- příprava a účtování interních dokladů
- zpracování přiznání k DPH, kontrolního hlášení, souhrnného hlášení
- podíl na účetní závěrce, komunikace s auditory, finančním úřadem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí silné mezinárodní strojírenské společnosti
- pružnou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- systém pravidelných odměn
- dotované stravování v závodní jídelně (ranní i odpolední směna)
- jazykové vzdělávání
- příspěvek na penzijní připojištění
- zvýhodněný tarif u mobilního operátora
- poukázky Flexi Pass pro všestranné vyžití a řada dalších

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobní, strojírenská společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SS/VŠ vzdělání ekonomického směru
- znalost anglického jazyka min. na středně pokročilé úrovni
- znalost účetních předpisů a částečná znalost daňových zákonů a problematiky DPH
- pečlivost, pracovitost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3475635  Posting date: 22.8.2018