Skladník - pouze denní směna, nástupní mzda od 23.000 Kč

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Šenov u Nového Jičína, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
23000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rosteme a hledáme nové členy do týmu! Pro logistickou společnost přijmeme skladníky pouze na ranní směnu (během týdne se střídá krátká a dlouhá směna).

Nabídka je vhodná pro absolventy i skladníky s předchozí praxí.

Co bude vaší náplní práce?

vyskladňování & naskladňování kamiónů, balení, obsluha ručního scanneru
ruční manipulace se zakázkami, obsluha VZV
předávání směny
administrativa

Nemáte zkušenosti s obsluhou VZV? Nevadí, proškolíme Vás

Zaměstnanecké výhody, benefity

Samozřejmostí je pro nás propracovaný systém zaškolení, fajn kolektiv a příjemná atmosféra! Začínat u nás budete s nástupní mzdou od 23 000 Kč, dále Vám rádi nabídneme:

nárůst mzdy po zapracování, bonusy a příplatky (variabilní složka mzdy až 3 000 Kč/měsíc)
stravenky v hodnotě 80 Kč
školení na VZV
První pracovní smlouva na jeden rok je uzavírána prostřednictvím personální společnosti.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Firma patří v České republice a na Slovensku k nejvýznamnějším společnostem v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Bez spolehlivého přístupu k práci, schopnosti vést lidi, ochoty řídit VZV (zaškolíme) a manuální zručnosti to u nás nepůjde, vše ostatní Vás naučíme.

Práce je fyzicky náročnější (ruční manipulace se zakázkami), vhodná spíše pro muže! SŠ vzdělání velikou výhodou!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3630282  Posting date: 27.3.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 23000