Lakýrník 35 000 Kč

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Aviatická, Praha 6, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme lakýrníky, kteří mají zkušenosti v oboru lakýrnictví či autolakýrnictví. Letadla, dobrá pracovní parta, nadstandardní péče o zaměstnance a co víc si dále přát? To si přečtěte v popisku.

Co je náplní práce?
- zajišťovat veškeré lakýrnické úkony při generálních opravách letadel
- aplikovat nástřiky nebo nátěry demontovaných dílů po opravě
- odstraňovat lak před opravou
- vystavovat příslušnou dokumentaci a potvrzení o provedených pracích

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené
- zvýhodněné stravování v zaměstnanecké jídelně
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na pojištění odpovědnosti
- zvýhodněnou kartu Multisport
- masáže přímo v areálu za zvýhodněnou cenu
- zaměstnanecké letenky apod.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Randstad byl založen v roce 1960 v Nizozemí a dnes je největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve 39 zemích, v jeho 4 858 pobočkách pracuje více než 37 000 zaměstnanců. Po celém světě Randstad denně zaměstnává téměř 668 000 agenturních zaměstnanců.
V České republice působíme od roku 2010. V současnosti mohou naše služby využívat kandidáti i klienti prostřednictvím 27 poboček, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice.

Portfolio služeb Randstadu zahrnuje klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní řešení v oblasti HR.

Randstad is the largest HR services provider in the world and has number 1 position in many countries. We have offices in 39 countries, our 37,000 corporate employees work in 4,858 branches and inhouse locations to employ more than 668,000 people on daily basis.

Creating the best HR services solutions means doing more and going further. We understand client and candidate needs - the better we know you, the better we can match your needs and exceed expectations. Randstad human forward.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

lakýrnictví

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3808006  Posting date: 9.3.2020  Lower salary limit (gross): 35 000 Kč/měsíc