Strategický nákupčí

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Česká Třebová, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti v oblasti nákupu? Dokážete vyjednávat s dodavateli a zajistit pro společnost co nejlepší obchodní podmínky? Pak hledáme vás!
Pro našeho klienta, českou výrobní společnost, hledáme zkušeného kandidáta (m/ž) na danou pozici!

Na pozici vás čeká:
- vedení výběrových řízení na nové dodavatele; jejich výběr, uzavírání kontraktů
- revize starších smluv
- vyhodnocování dodávek z hlediska efektivnosti; kontrola dodržování smluvních podmínek
- realizace nákupu na základě požadavků
- vystavování objednávek
- kontrola skladových zásob
- spolupráce s oddělením kvality v oblasti reklamací
- zajištění dopravy materiálu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 26 dní dovolené
- 13. plat
- stravenky v hodnotě 70,- CZK
- příspěvek na životní pojištění/ penzijní připojištění
- Benefit karta (500,- CZK / měsíc), kterou můžete využít na sportovní aktivity, kino a další činnosti
- flexibilní pracovní doba
- školkovné 500,- CZK/ měsíc
- systém firemního vzdělávání/ jazykové kurzy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na telefonu +420 778 463 515 nebo emailu [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání technického směru
- komunikativní AJ (min. B2)
- předchozí zkušenost na stejné pozici PODMÍNKOU
- komunikativnost, vyjednávací dovednosti
- ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3983616  Posting date: 8.10.2020  Lower salary limit (gross): 35 000 Kč/měsíc