Senior/Hlavní účetní - Neratovice

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Neratovice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost, sídlící v Neratovicích, hledáme kandidáta(ku) na pozici Senior/Hlavní účetní

Co bude Vaší náplní práce?

- Účtování závěrkových operací
- Účtování běžných účetních operací
- Analýza dat ze systému a jednoduchý reporting
- komunikace s auditory
- Spolupráce s finančním ředitelem

Co očekáváme?

- Středoškolské vzdělání s maturitou
- Alespoň 2 roky praxe na pozici s účetnictví
- Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
- Znalost AJ na komunikativní úrovni
- Znalost Excelu na uživatelské úrovni
- Znalost Systému K2 - výhodou

Co nabízíme?

- Zajímavou práci ve stabilní společnosti s historií
- Flexibilní pracovní doba s možností práce z domova
- Pokud bude práce hotová - nikdo Vás v kancelářích držet nebude
- Měsíční a roční bonusy
- Telefon
- Notebook
- Firemní akce

Místo pracoviště: Neratovice
Nástup: dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Váš životopis. Pokud máte Linkedin, rád s Vámi zůstanu i zde v kontaktu:https://www.linkedin.com/in/horkyjakub/

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší

Jakub Horký,

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services , IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

významná mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3703298  Posting date: 26.6.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 45 000 - 55 000 Kč/měsíc