Java Integration Developer

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Cítíš entuziasmus do backendu a Java je pro tebe to pravé ořechové? Pokud si říkáš JO!, tak neváhej a staň se součástí našeho týmu plného Java SE nadšenců. Hledáme někoho, kdo se bude nadšeně podílet na integračním vývoji interních podnikových aplikací, které budou pomáhat komunikaci mezi všemi odděleními jako je například HR, Retail, e-Commerce.

S jakými technologiemi budeš každý den pracovat?

• Java SE, Git, Linux, Jira, Maven, Artifactory, Jenkins, Confluence,
• Potkáš se se standardy integrace (REST, SOAP, JMS, JDBC, SFTP).

Co od tebe očekáváme?

• Java je pro tebe takový denní chléb,
• Máš komerční zkušenost s pozicí Java Developer,
• Angličtinu ovládáš tak, že ani v nouzi nemusíš použít Google,

Co ti můžeme poskytnout, aby ses s náma cítil šťastnější?

• Krásné kanceláře v centru Brna. Tohle už čteš všude, že? Jenže my k nim vlastníme navíc nádhernou terasu, na které se pije káva přímo sama.
• Teambuilding, párty na lodi, hokejový turnaj, letní grilovačky a další společenské akce, díky kterým se poznáváme více a zažíváme nevšední zážitky.
• Cafeteria benefity si můžeš namixovat dle libosti,
• Chceš se naučit další cizí jazyk? Pracovat víc do hloubky na svých soft skills? Tak v tom všem tě mile rádi podpoříme.

Jestli jsme tě zaujali, ozvi se nám na níže uvedený kontakt, zašli nám tvůj aktuální životopis, rádi se s tebou spojíme a řekneme ti více.

Místo pozice: BRNO

Budeme se těšit.

Tereza Šrámková, REED – IT/ Technology

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní společnost, která se zabývá vývojem platformy pro e-commerce a retail business.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3790254  Posting date: 19.11.2019