Seřizovač / Junior údržbář

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro mezinárodní výrobní závod hledáme vhodného kandidáta na pozici Seřizovač / Údržbář junior.

Pokud se pyšníte níže uvedenými dovednostmi, neváhejte a staňte se součástí silné, globální firmy s moderními technologiemi!

Vaše náplň práce:
• Nastavování parametrů na výrobní lince
• Zodpovědnost za bezpečný provoz a optimalizaci strojních zařízení
• Spolunastavování preventivních opatření proti zvýšení reklamací a zmetkovitosti
• Aktivní spolupráce s odd. kvality
• Práce na ranní směnu (8 hodin)

Jaké znalosti a dovednosti byste měl mít:
• Vyučení v technickém oboru (strojním nebo elektro).
• Min. 3 roky zkušeností na obdobné pozici
• Orientace v technické dokumentaci a výkresech
• Zkušenost s montážními stroji či roboty výhodou

Náš klient nabízí:
• Práci na HPP v mezinárodní společnosti
• Velmi zajímavé finanční ohodnocení + finanční bonusy
• Profesní růst, vzdělávání
• Dotované stravování
• Příspěvek na dopravu
• Ranní směny
• Příplatek za nepřetržitý provoz
• Placené přesčasy
• A další.

Místo pracoviště: Brno-Venkov (Západ)
Nástup: dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Na spolupráci se těší
Veronika Grosová, REED – Engineering
+420 601 321 464; veronika.grosovaATreedglobal.com

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Stabilní nadnárodní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3953134  Posting date: 19.10.2020