Hledáme remeslníky na živnost a na HPP i bez znalosti nemčiny do Nemecka

REJSEK Dachdecker - Blechner

Místo práce
Hornisgrindestraße 3, Renchen, Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledame remeslniky, hlavne pak foliare, pokladace asfaltovych pasu a klempire. Zamestname na zivnostensky list nebo na hlavni pracovni pomer. Jsme nemecka firma, ktera se rozrusta a pravidelne hleda nove zamestnance i bez znalosti nemciny.
Nejsme zprostredkovatele nebo agentura.
Hledame zkusene remeslniky ale i pomocniky. Prace u nas je po cely rok, nejedna se o sezonni praci. Nabizime praci na hlavni zamestnanecky pomer se smlouvou, dovolena a pojisteni hrazene zamestnavatelem je samozrejmosti. Smlouvu okamzite pri nastupu . Ferova nastupni mzda (14-17 Euro/hodin), ktera se pri potvrzeni vasi kvalifikace zvysuje dle vzajemne dohody, pravidelne premie pri kvalitne odvedene praci, mzda se zvysuje i dobou pracovniho vztahu v nasi firme a zvysovanim kvalifikace pracovnika. Okamzita zaloha pri nastupu, premie (vanocni a prazdninove premie).
Subdodavatele s zivnosti fakturuji ceny podle dohody ( 20-30Euro na hodinu). Nabizime vsechny benefity zamestnani v Nemecku, pritom ale pracujete v pratelskem, cesky mluvicim kolektivu.
Nemcina neni u nas podminkou, pripadnym zajemcum vsak muzeme nabidnout vecerni kurzy nemciny, plne hrazene zamestnavatelem.
Ubytovani v nadstandartne zarizenych ubytovnach nebo bytech. Vlastni koupelna a kuchyn.
Zenati dostanou zvyhodnenou danovou tridu cislo 3, svobodni danovou tridu cislo 1.
Nenabizime utopicke castky, jen abychom nekoho ziskali. Nemame ve mzde obsazene priplatky, na ktere nakonec stejne nevznika narok pri beznem pracovnim vztahu na smlouvu.
Budete prihlaseni do trvaleho bydliste v Nemecku. Pri predlozeni potvrzeni o vedeni dvou domacnosti (2 trvale bydliste) dostanete od DE Financniho uradu cast dani zpet.
Kontaktni informace: [email protected]
Telefon 0049 7843 995 1223
Mob. telefon 0049 176 42 550 717 ( pro SMS). www.rejsek.de

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme nemecka firma, ktera se rozrusta a hleda nove zamestnance i bez znalosti nemciny.
ID: 4153618  Posting date: 2.9.2021