Kompletář/-ka

RIGUM, s.r.o.

Místo práce
Jarohněvice 1666, Dubňany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme Vám práci v dynamicky se rozvíjející perspektivní firmě.
Rozšiřujeme výrobu a hledáme do našeho týmu nové kolegy na pozici kompletář/-ka.
Budete kompletovat a balit naše výrobky. Jedná se o práce v čistém prostředí. Pokud Vám vyhovuje práce na dvě směny a hledáte stabilní a trvalé zaměstnání, tak potřebujeme právě Vás.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme vysoké nadstandartní ohodnocení, které si můžete sami ovlivnit po zaučení svým výkonem. Dále nabízíme jistotu práce ve stabilním odvětví a práci s kolegy, se kterými Vás bude bavit spolupracovat. První pracovní smlouvu dáváme na 6 měsíců, následně smlouvu prodlužujem.
Můžete být i bez praxe. Na práci Vás zaučí naši dlouholetí kolegové.

Informace o náboru

Vaše životopisy posílejte na [email protected]

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vhodný kandidát je ten, kdo má chuť pracovat a je na něj spolehnutí.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Vlastní výrobu gumových autokoberců jsme spustili v roce 2010. Už tehdy jsme vsadili na českou kvalitu a spolehlivost, kterou jsme před zahájením vlastní výroby postrádali u většiny dodavatelů. Výrobnu jsme vybavili moderními technologiemi, které přispěly především k tomu, že si ve všech fázích výroby 100% vystačíme. Nejsme závislí na druhých a kdykoli si můžeme dovolit rozšířit portfolio našich gumových výrobků. Řekněte nám, co potřebujete. My to pro vás rádi vyrobíme.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4094381  Posting date: 2.6.2021  Lower salary limit (gross): 25 000 Kč/měsíc