Fröccsöntő gépbeállító

Robustech s.r.o.

A munkavégzés helye
Wiggensbach/Allgäu, Németország
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Február-Március 2018
Bérfeltételek (bruttó)
2600 EUR + pótlékok

Autóipari alkatrészek gyártásához gépbeállítókat (gépkezelőket) keresünk.
Automata gépsorok folyamatos kezelése és beállítása.
Az egyes munkaállomásokon különböző technikák vannak alkalmazva, sajtolás, vágás, hajlítás, robot manipulátorok, fröccsöntés, pneumatikus és hidraolikus mozgatás, lézerhegesztés elektronikus és kamerás ellenőrzések. (-mindezen technológiák egyszeri ismerete nem szükséges)
Fő feladat:
az egyes munkaállomások folyamatos és stabil üzeneltetése valamint a hibaelhárítas.
További feladatok:
- Hibafelismerés és hibaelhárítás
- Szerszámcsere és gyártásindítás
- Gyártási berendezések folyamatos működésének biztosítása
- Beállítási paraméterek folyamatos ellenőrzése
- Gépek tisztántartása és elsőszintű karbantartása
- Munkához kapcsolódó adminisztráció vezetése
- Biztonsági előírások betartása

Egyéb béren kívüli juttatások

Első 6 hónap szállás hozzájárulás
Első 2-3 héten intenzín betanítás
Német nyelv oktatás biztosítva Németországban
Munkabelépes előtti német nyelv tanfolyam térítése - megegyezés alapján
Műszak pótlék
További pótlékok teljesítés alapján
Adó bónusz lehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképes életrajzát, telefonos elérhetőségét és motivációs levelét a [email protected] címre! Német nyelvű önéletrajz beküldése előnyt jelent.
Az életrajzával együtt kérjük küldje el beleegyezését a személyes adatai feldolgozására.
Minden pályázó életrajzát részletesen elbíráljuk, de fenntartjuk a jogot csak a legmegfelelőbb pályázókkal való kapcsolatfelvételre.

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

Gyártás, Termelés

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Alapszint (A2)

Egyéb ismeretek

Microsoft Excel - Alapok
Microsoft Word - Alapok
Microsoft Outlook - Alapok

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

1

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Autóipari tapasztalat előnyt jelent
Min. 1 éves műanyagipari gépbeállitó tapasztalat
Tapasztalat fröccsöntő gép karbantartásában
Rugalmasság, precizitás és csapatmunka

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Robustech s.r.o. je úspešná obchodná, poradenská, výrobná spoločnosť pôsobiaca na európskom trhu od roku 2008. Svojím klientom z automobilového, leteckého a strojárskeho priemyslu ponúka komplexné služby v oblasti kvality, logistiky, realizácie projektov, riešenie pre špeciálne výrobné procesy a 3D kontroly hotových výrobkov. Zastupuje výrobcov zariadení, ktorý patria k popredným svetovým výrobcom 3D optických meracích zariadení.

Az alkalmazottak száma

20-24 alkalmazott
ID: 3168160  Posting date: 11.1.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 2600 EUR + pótlékok