Hľadáme Inštalatérov/ vodárov/ kúrenárov

Runtime BP Slovak, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
27.2.2019
14€ brutto na hodinu + 15€ netto diéty na odpracovaný deň + bezplatné ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Dlhodobá práca na TPP v Nemecku, na nemeckú pracovnú zmluvu
- Náplň práce: rekonštrukcia starších budov, pokladanie a lisovanie vykurovacích a sanitárnych potrubí, inštalácia radiátorov, inštalácia WC, umývadiel a sprchových kútov
- samostnaná schopnosť čítania technických výkresov
- náradie si treba zobrať vlastné: ručné náradie, predlžovačku, uťahovačku, vŕtačku a flexku
- očakávame od našich zamestnancov samostatnosť pri práci
- vycestovať je možné každý týždeň (pondelky) najlepšie vlastným autom

- 15 € netto diéty na odpracovaný deň + ubytovanie zdarma v 2-lôžkových izbách
- Ubytovanie je vybavené samostatnou kuchyňou, Wi-Fi a je veľmi dobre zariadené
- bonus za odpracované nadčasy až do výšky 25%, ak pracujete viac ako 174 hodín mesačne, trinásty plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pre dlhodobo pôsobiacu spoločnosť v Nemecku hľadáme zamestnancov do niekoľkých miest ako:
Travemünden, Karlsruhe, Coswig, Immenhausen a i.
V prípade potreby vieme sprostredkovať prácu aj pre stolárov, elektrikárov, zváračov, montérov a i.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, schopnosť čítať technické výkresy, spoľahlivosť, zodpovednosť

Spoločnosť RUNTIME bola založená v roku 2001 a v súčasnosti je zastúpená na 50 miestach v Nemecku, Belgicku, Poľsku, Švajčiarsku, Rakúsku, na Slovensku, ako aj v Čechách.
Počet spolupracovníkov skupiny RUNTIME v roku 2010 presiahol 5000 zamestnancov.

RUNTIME je certifikovaný podľa DIN EN ISO 9001:2015.

Spoločnosť Runtime BP Slovak s.r.o. je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce na dobu neurčitú.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3573061  Posting date: 28.1.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 14€ brutto na hodinu + 15€ netto diéty na odpracovaný deň + bezplatné ubytovanie