Vodič VZV - nástup ihneď - mzda od 12.70 / hod.

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Eindhoven, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 12,7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cítite sa v sklade úplne ako doma? A máte aj skúsenosti aj na vysokozdvižnom vozíku? Potom čítajte ďalej, pretože hľadáme práve vás!!
Po internom (platenom) školení v trvaní 2 týždňov môžete začať pracovať ako plnohodnotný pracovník na vysokozdvižnom vozíku !

Pre zabezpečenie stability prevážaných sudov budete pracovať na vysokozdvižnom vozíku s dvojitými vidlicami.

Pracovný čas je 40 hodín týždenne ale nie je stabilný - preto budete plánovaný na rôzny čas. Svoje výhody to prináša v oblasti zvýšenej hodinovej sadzby:

Základná mzda za rannú zmenu : 12.08 + 0,62 € ADV = 12,70 € brutto

Samozrejme pri práci v sklade budete zodpovedný za nakládky a vykládky a prepravu tovaru v rámci skladu.

Tak ako vo väčšine skladoch je univerzálnym jazykom angličtina, preto je potrebné aby ste vedeli komunikovať plynule.

Ak máte záujem - pošlite nám svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku.
Certifikát nie je nutný - dôležité sú Vaše skúsenosti.

BONUS: 1000 € brutto pre všetkých nových zamestnancov s vlastným ubytovaním a 300 € brutto pre všetkých nových zamestnancov využívajúcich naše ubytovanie.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte!

- Holandská pracovná zmluva
- ročne 25 dní plateného voľna
- výplaty týždenne - len na vlastný bankový účet !
- zabezpečené služby koordinátora
- zabezpečené ubytovanie / dotované
- zabezpečené dopravný prostriedok z ubytovania do zamestnania a naspäť
- registráciu tzv "daňového čísla v Holandsku vybavuje zamestnávateľ
- registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode
- poradenstvo ohľadom vycestovania do Holandska
- naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Holandska

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite Vás životopis, kde budú rozpísané Vaše doterajšie pracovné skúsenosti.
Každá pracovná skúsenosť je braná na vedomie a môže Vám pomôcť pri výbere.
Vybraného uchádzača budeme obratom kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

druhou najväčšou pivovarníckou spoločnosťou v Holandsku a jedným z najväčších producentov sladu v Európe. Dve tretiny vývozu tvorí viac ako 130 krajín mimo Holandska. V rámci Európy prispievajú k predaju najmä Francúzsko, Belgicko a Taliansko. Viac ako štvrtina obratu sa dosahuje mimo Európy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4119134  Posting date: 1.11.2022  Lower salary limit (gross): 12,7 EUR/hod.