Prodejní asistent

SAXOO CZECH s.r.o.

Místo práce
Praha 9, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Cca polovina března

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví tě móda? Rád/a komunikuješ s lidmi?
Sháníš stabilní a dlouhodobou práci na plný úvazek?
Pak hledáme možná právě Tebe.

Kdo jsme? Jsme společnost zabývající se prodejem pánské módy značky Saxoo London.

V ČR jsme již 8 let a v dubnu otvíráme 4. pobočku.
Nabízíme kompletní sortiment od obleků až po roztrhané džíny, včetně mnoha různých doplňků a obuvi.

Sháníme k sobě asistent(k)y, kteří za všech okolností poskytnou perfektní zákaznický servis, zorientují se v nabídce, budou umět zákazníkům poradit se střihy a materiály a postarají se o to, aby prodejna byla vždy čistá a upravená.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?
Možnost dlouhodobé spolupráce, fixní plat + % z tržeb, bonusy za splněné limity, stravenky, slevy na naše produkty.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zaměření na prodej, aktivní obsluha zákazníka, ochota, spolehlivost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Maloobchodní prodej pánské módy.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3602370  Posting date: 18.2.2019