Zubný lekár - Absolvent

Smile SV s. r. o.

Miesto práce
Senec, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.4.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zubného lekára/absolventa aj BEZ PRAXE !!
Ponúkame BEZPLATNÚ PRAX/ZAUČENIE kvalifikovaným odborníkom v našej zubnej klinike. Ponúkame dlhodobú spoluprácu na našej klinike.
Hľadáme absolventa stomatológa, ktorý doplní náš tím.
Poskytovanie stomatologickej starostlivosti.
Navrhovanie Liečebných plánov.
Práca v modernej klinike a v príjemnom prostredí.
Možnosť absolvovať školenia na prehĺbenie Vašej kvalifikácie, podľa vlastného výberu.
Požiadavky !!
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Mzdové podmienky: 3.500 - 4.000 Eur/ Mesiac
Motivačný list + životopis vás poprosíme zaslať na e-mailovú adresu [email protected].
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky/e-mailom.

Pri nástupe na plný pracovný úväzok, zaujímavá motivujúca odmena.

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

Zubné lekárstvo/stomatológia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zdravotníctvo
ID: 3888528  Posting date: 9.3.2020  Lower salary limit (gross): 3 500 EUR/mesiac