Obsluha ohraňovacího lisu , turnus, ubytování

STEDIC s.r.o.

Místo práce
Rajhrad, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zaměstnance na pozici - Obsluha CNC ohraňovací lis.
Náplní práce je obsluha CNC ohraňovacího lisu.
Vhodné pro uchazeče z technickým vzděláním aj bez praxe - zaučíme Vás !

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr.
Zaměstnanci s bydlištěm mimo výkonu práce můžou pracovat v turnusech- 20 dní práce - 10 dní volna .
Ubytování je zabezpečeno ve firemní ubytovně – RD ( satelit, gril, internet …) nedaleko pracoviště.
- bezplatní prohlubování , udržování a obnovování kvalifikace.
- firemní akce.
-ochranné pracovní pomůcky
- zálohy
-stravenky

Informace o náboru

Zašlete aktuální životopis na [email protected]
V životopise uveďte datum možného nástupu do zaměstnání a telefonický kontakt.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Aj bez praxe - zaučíme Vás.
Vzdělání : odborné vyučení technického směru - orientace v technické dokumentaci.

Samostatnost, pracovitost, manuální zručnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zámečnické a svářečské práce. Vyrábíme konstrukce skříní a dveří k bankomatům.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3460872  Posting date: 31.7.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou